Recenze AVENT

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 7. října 2022

• Jednoduché ovládání
  • Intuitivní ovládání i bez manuálu
  • Více funkcí v jednom přístroji
  • Ulehčení práce při sterilizaci lahviček a dudlíků
  • Trochu větší rozměr přístroje
  • Jinak bez problému

S produktem jsem spokojena, ušetří mi spoustu času především při sterilizaci dudlíků a lahviček. A že dudlíky vyvářím několikrát za den, protože nám pořád padají na zem. Je spolehlivý, takže se nemusím bát, že by mi tam zůstali bakterie, jak u dudlanů, tak u lahviček.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

Přidáno: 7. října 2022

• Nemusím dělat nic
  • Opravdu dobře vysterilizováno
  • Velikost

Sterilizátor je úžasný. Myslím si, ze každá žena s miminkem ho rozhodne potřebuje. Ulehčuje mi každodenní život neuvěřitelným způsobem. Sice je rozměrně trochu větší, ale ničemu to nevadí, i tak se do kuchyně hezky vejde a nepřekáží. Všechno udělá za mě a já nemusím dělat vůbec nic. Velmi doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 6. října 2022

• Jednoduchost
  • Rychlost sterilizace
  • Prilis velky

Prakticka vec. Sterilizator veci vydezinfikuje parou a zaroven ususi. Je to usnadneni oproti vyvarovani lahvi a dudliku v hrnci s vodou. Ma dve patra, do spodni skladam lahvicky a nahoru dudliky, savicky a drobnejsi veci. Proces je velmi rychly, cca za 10 minut je hotovo.

• Antikolikove
  • Tvar savicky
  • Pruhledne

Lahve jsou skvele, jsou antikolikove, tudiz nejde miminku do briska prebytecny vzduch, trapeni s bolestmi briska je tedy mensi. Soucasti baleni je kartac na myti lahvicek, ktery je nezbytne nutny pro dobre vymyti lahvi. Lahvicky jsou z plastu, ktery neni i po delsim pouzivani zasly a je stale hezky pruhledny.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 6. října 2022

• Rychlost odsavani
  • Design
  • Snadne cisteni
  • Ruzna intenzita odsavani

Skvela odsavacka mleka, s odsavackou od Medely je nejlepsi na trhu. Je velmi rychla, intenzita sani se da nastavit a nasledne ulozit do pameti. Je bezdratova, takze idealni pro odsavani na cestach, v restauraci atd. Snadno se rozlozi a omyje. Odsavani je tiche.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 5. října 2022

• Jednoduchá manipulace
  • Rychlá sterilizace
  • Nesuší

Super věc, doporučila bych všem maminkám co mají doma miminko :) sterilizátor dokáže vysterilizovat až šest láhví najednou a nejen láhve i dudlíky a to za pouhých 10 minut usnadní vám to práci i čas a vy tak máte více času se věnovat miminku.. jediné mínus to má že nesuší ale to pro mě není až taková komplikace.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

Přidáno: 5. října 2022

• Tichy provoz
  • Snadno ovladatelný
  • Snadno omyvatelny

Sterilizator me nadmoru prekvapil. Je rychly, tichy, diky rozkladani i velice skladny. Vyuzila jsem ho na mnoho zpusobu, od jiz zminovaneho sterilizovani lahvi, az po chrastitka, lzicky, misky, kousatka. Vse zvaldl skvele. Vse je z nej krasne suche. Je velice snadny na udrzbu, lehce se rozlozi, omyje, ususi a uskladni. Skvely.

• z lahve neproniká vzduch
  • žádné koliky
  • snadná údržba a sestavení lahve
  • nemám žádné výhrady

Sadu jsem využila pro přechod miminka z kojení a jsem maximálně spokojená. Miminko velmi rychle přijalo měkký dudlík lahve a je při krmení spokojené. Následně jsem opravdu nezaznamenala žádné koliky, miminko má i méně prdíků, nežli po kojení. Výhodou je i příjemné držení lahve a také údržba. Oceňuji i promyšlený zahnutý kartáč, díky kterému lze lahvičky dobře vyčistit. Sadu doplňuje měkoučký dudlík, který miminku zatím vyhovuje nejlépe a vydrží s ním klidné i delší dobu.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

Přidáno: 3. října 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• nezávislost na el. zásuvce
  • velikost a design
  • digitální ukazatel času kojení
  • volba intenzity odsávání
  • snadné, intuitivní sestavení
  • hadička spojující přístroj s odsávačkou nemá pevné koncovky, podléhá rychle opotřebení
  • nástavec na prso dokonale nepřilne (u větších prsou), je potřeba jej na prso více přitlačit, jinak mléko vytéká mimo

Odsávačka Philips Avent mě zaujala zejména jednoduchou obsluhou, včetně intuitivního sestavení a zprovoznění. Skvělá je také možnost nabití a odsávání nezávisle na elektrické zásuvce. Odsávání je díky velkému rozsahu volby intenzity velmi pohodlné, intenzitu mohu zároveň kdykoliv změnit. Praktická je také možnost našroubování kelímků ke skladování mléka přímo na odsávačku, odpadá tak přelévání mléka a jeho možné rozlití nebo znehodnocení.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

Přidáno: 3. října 2022

• Ulehčení práce
  • Je lehký
  • Jednoduchost v montáži i obsluze
  • Vzhled - vypadá v kuchyni moderně
  • Neshledávám nedostatek

Sterilizátor kojeneckých lahví Avent je za mě úžasnej pomocník v kuchyni. O nic se nemusím starat. Večer všechny lahvičky nahazím do sterilizatoru, zapnu a odcházím. Sám se vypne a já mám na noční krmeni připravené vše čisté. Kdo ho ještě nemá a váhá, tak zbytečně ztrácí čas :).

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 2. října 2022

• Automatické vypnutí
  • NENÍ potřeba chemických prostředků
  • Sterilizuje najednou více věcí
  • Úspora času
  • Pěkný jednoduchý vzhled
  • Zvládne to i manžel
  • Velikost (daň za to, že se tam vejde i odsávačka)

Jak jsem mohla žít bez sterilizátoru?! Taková pohoda. Už žádné zapomenuté dudlíky v hrnci na plotně. A tady do toho naskládám lahvičky, dudlíky a ještě i prsní odsavacku. Za mě must have. Po 40 minutách hotovo. Automaticky se vypne. A nepotřebujete ani nějaký speciální čistící přípravek, bakterie to zničí pouze párou. Štve mě akorát velikost, ikdyž je hubeny...takže v něm nechávám věci uskladněné a mám teda alespoň všechno po hromadě. Za tu úsporu času bych ho pořídila znovu.

Ověřený zákazník Testuj.to Miroslava

Přidáno: 28. září 2022

• tenkost materiálu

šikovný pomocník a ochránce bradavek v jednom. Pokud miminko hodně silně cucá nebo i "kouše" tak tyhle chrániče jsou boží- mamince ušetří bradavky a miminko v podstatě nepozná, že je tam bariéra, protože ten materiál je moc jemný a tenký, což mě velice milo překvapilo

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 28. září 2022

• jednoduché použití
  • příjemné držení
  • slušná výdrž baterie
  • je trochu hlučná

S odsávačkou jsem spokojená, je jemná a příjemná, oceňuji zejména možnost nastavení intenzity odsávání. Ovládání je velmi snadné a intuitivní. Na baterii vydrží docela dlouho, takže nabíjení není problém. Navíc je příjemná v ruce, má dobrý tvar a vypadá i dobře. Jako malé mínus bych uvedla vyšší hlučnost, ale asi to patří k elektrickým odsávačkám, to pohodlí za to určitě stojí.

• jsou lehké
  • dobře drží tvar
  • dobře se z nich pije

Lahvičky vypadají, že vydrží opravdu dlouho a že jsou vyrobené z dobrého materiálu, jsou lehké a nijak se nekroutí. Moje dcera si hned zvykla, pro miminko jsou podle mě ideální. Savička je opravdu dobře vymyšlená, takže mimčo nepolyká vzduch a nemá pak zbytečné problémy.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• tenký silikon
  • velké dírky proti konkurenčním chráničům
  • pouzdro vhodné pro sterilizaci
  • nenašla jsem nic co by mi nevyhovovalo

Tyto chrániče nám zachránili v prvních dnech kojení. Dcera se neuměla na bradavky přisát, s kloboučky od Aventu se nám to podařilo. Mají skvělý tvar, jsou tenké a balení obsahuje pouzdro, ve kterém tyto silikonové chrániče lze jednoduše vysterilizovat v mikrovlnné troubě.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Zakoupeno v Testuj.to

• zvlášť přihrádka na lahve a zvlášť na savičky, dudlíky
  • Lze sterilizovat např. pouze dudlíky, použiji pouze horní díl
  • Je třeba malé množství vody
  • Sterilizátor se sám po ukončení vypne
  • Nevysušuje sám

Sterilizátor Philips Avent je výborný pomocník pokud máte malé děti a musíte denně vyvařovat lahvičky, savičky, dudlíky, odsávačky a další.
Je velmi prostorný a lze sterilizovat až 6 lahví a příslušenství. Lze sterilizovat také samostatně pouze lahve či příslušenství. Díly do sebe zapadají , takže v provozu nemusí být Sterilizátor kompletní. Dáte pouze tu přihrádku, kterou zrovna potřebujete. Je třeba malé množství vody, pouze 130 ml. Doba sterilizace je cca 5 min, následně se sám vypne

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Jednoduchost ovládání
  • Šetření energie
  • Prostorné koše na spoustu produktů (lahve, misky, atd)
  • nemá možnost následného vysušení nádobí

Elektronický sterilizátor je skvělý pomocník do kuchyně, který šetří čas. Ve srovnání s mikrovlnkovým sterilizátorem, je tento elektronický prostorný (na jedno vysterilizování jste prakticky schopni vysterilizovat vše, co potřebujete). I když je produkt prostorově menší, dá se jednoduše rozložit, převést si v případě nutnosti pouze jeden z košů. Absolutně jednoduché ovládání, je tichý, neruší váš žádný zvukový signál. Vypadá v kuchyni dobře. Co se týče sterilizace, nemám co vytknout, dá se jednoduše odvápnit v případě tvrdé vody. Jako jedinou nevýhodu vnímám, že produkt věci nevysuší. To by rozhodně ušetřilo spoustu času. Jinak produkt každému, kdo má doma mimčo, rozhodně doporučuji. Hodně šetří čas a energie.

Ověřený zákazník Testuj.to Miriam

Přidáno: 26. září 2022

• Velikost
  • Velikost dírek
  • Lehkost mytí

Chránič bradavek od Philips Avent mohu doporučit. Myslím si, že to ocení všechny maminky co to používají. Pokud mají jak velké či malé prsa. Pěkně sedí na prsu, malý si to pěkně a hned umí chytnout do pusinky a nenervuje se mi konečně u toho. A pěkně mu to teče, jelikož jsou velké dírky, což oceňuji. Vřele všem doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 25. září 2022

• Funkčnost
  • Dodání včetně návodu

Sterilizátor jsem si vybrala, kvůli strachu o čistotu lahví... Malá je pořád hází na zem a máme psa, takže člověk nikdy neví... Používám ho zhruba měsíc a mohu ho jen doporučit ? dodání včetně návodu a v recyklovatelném obalu, vše přišlo do týdne a v pořádku.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 25. září 2022

• Miminko se pěkně přisaje
  • Nevím

Chránič bradavek, je produkt, který splňuje výborně svou funkci. Ochrání bradavky při popraskání, zároveň nebrání miminku se velmi dobře přisát. Oceňuji velmi měkký silikon. Zároveň praktická krabička pro snadnou sterilizaci v mikrovlnce. Výrobek doporučuji.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25