Recenze AVENT

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

Zakoupeno v Testuj.to

• Velikost jak nástavce tak celé odstávačky
  • Přiložená lahev
  • 8 úrovní
  • Jednoduchá údržba

Philips je pro mě vždy záruka kvality. Nebylo tomu jinak ani v případě téhle elektrické odsávačky mateřského mléka. Vzhledem k tomu, že trpím na zánětu prsu, můj život je nyní o mnoho lepší. Osobně mi vyhovuje daleko více než manuální odsávačka. Na prsu mi sedí úplně akorát. Navíc máte možnost několik režimů odsávání, takže můžete vyzkoušet a najít ten ideální pro vás. Mají i super vymyšlenou údržbu, která je intuitivní, snadná a nic se nikde zbytečně nelepí.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Jednoduchá obsluha
  • Pomocník při nedostatku laktace
  • Vyměnitelné (dokoupitelné) ochozené díly
  • Jemná k prsům
  • Jednou baterie přestane fungovat a nebude možné nést odsávačku kamkoliv. Na druhou stranu bude fungovat dál, ale s pomocí zásuvky.

Všem bych tuto odsávačku doporučila! Moc mi pomohla při rozjíždění laktace po porodu, protože už hrozilo, že pro malou nebudu mít mlíčko žádné. Díky tomuto pomocníkovi mohu krmit naše dítě tím nejlepším, co může v prvních měsících života dostat.
Možnost nabití je pro maminky opravu velkým pomocníkem, protože už nemusí sedět někde shrbeně u zásuvky, ale mohou s odsávačkou chodit/sednout si někde bokem od zásuvky, byť je adaptér dostatečně dlouhý. Odsávání je oproti manuální odsávačce neskutečně šetrné (dovolím si říci, že v počátcích, kdy miminko začíná sát, je tato odsávačka ještě šetrnější k bolavým prsům než samotné miminko a to právě díky režimu stimulace/odsávání, měkké odsávací vložce a intenzitám podtlaku). Dokonce si pamatuje intenzitu podtlaku! Oceňuji možnost dokoupení náhradních dílů, které se vlivem sterilizace/používání opotřebí. Myslím si, že cena odpovídá kvalitě.

+ Krásný design

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Rychlá sterilizace
  • Objemné
  • Nevysušuje

Sterilizátor jsem si opravdu oblíbila a doporučila i ostatním maminkám. Je to velká úspora času, kdy jen vložíte a za 10 minut máte hotovo. Velkou výhodou je, že sterilizátor má 2 koše, takže je možné použít buď větší - na lahvičky nebo menší - na savičky či dudlíky. Je na kuchyňskou linku sice dost velký, ale za to se vám tam toho vejde opravdu dost.

• Miminko nesaje vzduch
  • Snadná údržba
  • V sadě jen jeden anti-colic ventil

S těmito lahvičkami jsem nadmíru spokojená. Dudlík u lahve je příjemně měkký a při krmení nepropouští žádné bublinky. Moje miminko pro krmení z této lahvičky nemá koliku, ani prdíky, protože spolyká méně vzduchu než při kojení. Lahev krásně padne do ruky a je snadná na údržbu i díky zahnutému kartáči, díky kterému lze lahev snadno umýt. Jediné co mi trochu chybí je kontrolor teploty, ale to je jen maličkost.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Vzhled
  • Velikost, kolik se do toho vejde věcí
  • Umí věci i vysušit

Tento sterilizátor se mi moc líbí a určitě bych ho doporučila i ostatním maminkám. Krásně vysterilizuje i usuší flaštičky. Je dobré, že se dá použít jeden, kus, nebo dva a nebo tři, což je paráda, že použijete podle toho kolik zrovna máte věcí. Za mě je určitě velké plus to, že dokáže flaštičky usušit a hlavně ta velikost

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• kvalitní zpracování
  • hezký vzhled
  • snadné používání

S elektrickou odsávačkou jsem opravdu spokojená a tudíž bych jí doporučila i ostatním maminkám. Líbí se mi jednoduchost ovládání a její snadná údržba. Také kladně hodnotím, že odsávačka nemusí být v době odsávání ve zdroji a v případě cest je možné využít powerbanku.

Philips Avent lahev Natural čiré sklo 120 ml

Není

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• je skladný
  • Rychlost sterilizace
  • vejde se naráz více lahví
  • Lahvičky jsou po sterilizaci příliš mokré

Sterilizátor bych doporučila maminkám, které nekojí a používají lahvičky. Je dobré, že se do něho vejde naráz více lahviček a také je zde patro na dudlíky. Co mi osobně vadí, že jsou lahve po vysterilizování příliš mokré. Chtělo by to funkci vysoušení. Jinak jsem s tímto sterilizátorem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Adriana

• luxusní vzhled
  • 24 hodin sterilní věci
  • funkce sušení
  • délka sterilizace

Na výbornou hodnotím jak sterilizaci, tak i sušení. Navíc ma sterilizátor opravdu luxusní vzhled, takže nám doma v kuchyni tvoří krásný doplněk. Podsvětlené kolečko na ovládání je jen třešnička na dortu. Skvělá je taky funkce ta, že si můžete nastavit, aby nádobí uvnitř zůstalo 24 hodin sterilní. Trošku mi vadí doba sterilizace - přeci jen - 40 minut je poměrně dost dlouhá doba.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Rychlost sterilizace
  • Jednoduchost ovládání/používání
  • Absence sušení

Doporučřuji zakoupení tohoto výrobku hlavně pro maminky, které pro svá dítka používají šidítka/dudlíky. Sterilizace je tak rychlá (trvá pouze deset minut), že vaše dítko ani nepostřehne, že mu dudlík chybí a může ho dudlat dál. V období zvýšených počtů respiračních onemocnění je sterilizace nutnost a tady je to opravdu rychlé a hlavně jednoduché.Ovládat přistroj zvládne i senior (vyzkoušeno na naší babičce 78 let). Vodu nalijete na předem určené místo, zmáčknete vypínač a za deset minut je hotovo.
Pro maminky, jejichž miminka jsou pouze na UM doporučuji zakoupit dražší variantu tohoto výrobku i s fukcí sušení. Ušetří vám to další čas.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Kompatibilita
  • Bezbolestne odsati
  • User friendly
  • Design

Elektricka odsavacka mleka je must have do porodnice. Nemela by zadne nastavajici mamince chybet. Pomuze jiz v porodnici maminku rozkojit. Tato je skvela, ze je odsati rychle, efektivni, bezbolestne. Kompatibilni s lahvemi avent. Je velmi skladna. Lehce se rozlozi a sterilizuje.

• Kompatibilita
  • Anticolics system
  • Prijemne pro miminko

Tato sada je idealni pro start krmeni z lahve, nebo pripadne pro ohrev materskeho mleka. Anticolics system zarucuje, ze miminko behem krmeni nespolyka prebytecny vzduch a zabranuje boleni briska. Vsechny typy lahvi jsou kompatibilni s dalsimi produkty od Avent, krasny design.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Snadne vymyvani

S elektrickou odsavackou mleka jsem velice spokojena a nemenila bych. Prakticky veskere vyrobky Philips jsou velkym pomocnikem. Odsavacka je jednoducha na ovladani i na udrzbu. Vrele doporucuji tento vyrobek vsem kojicim maminkam, usnadni vam prubeh materstvi.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Důkladně vysterilizované
  • Možnost více lahví
  • hlučnost

Nikdy jsem neslyšela nebo nevěděla, že existuje sterilizátor, takže jsem ráda, že mě na tento produkt vybrali. Výhodou pro mě je, že mi to ušetří čas, který potom můžu přizpůsobit jinde. Zkusila jsem v tom vysterilizovat i dudlíky a spokojenost, alespoň to nemusím dělat v hrncích, nemusí se hlídat, vše se dělá samo a do 40minut hotovo. Za mě jednoduché na ovládání, manuálu k tomu je hodně, což je určitě výhoda. Jediné co bych dala za nevýhodu, tak hlučnost.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Tichy provoz
  • Rychly
  • Snadne cisteni

Sterilizator me velice prekvapil svým tichym chodem, rychlosti, precizností, co se suseni tyce. I kdyz mam mrnavou kuchyn, da se skvele rozlozit a schovat. Je velice snadny na udrzbu a umyvani. Vyuzivam ho nejen na lahvicky, ale i chrastitka, misky, lzicky vse je naprosto v poradku. Je to vsestrany pomocník.

• Lehka
  • Ucelna proti prdikum
  • Lehce omyvatelna
  • Nemam

Velka spokojenost s anikolikovymi lahvemi, urcite doporucuji vsem maminkam. Miminko je spokojene, nenasava zbytecne vzduch a opadne tak sposty trapeni. Lahvicky jsou lehke a lehce omyvatelne, po vyvareni neni znat opotrebeni. Vrele doporucuji tento vyrobek.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 8. října 2022

• Jednoduchost
  • Zabere hodně místa

Tento výrobek mohu vřele doporučit všem nastávajícím maminkám, které řeší jak sterilizovat dudlíky nebo později i lahvičky. Jednoduché ovládání, rychlost, ideální při denním použití. Navíc krásně vypadá na kuchyňské lince. Jediné co bych vytkla je prostornost, kterou zabere, ale zase pojme velké množstvi lahví a dudlíků.

Philips SCF153/03 Chránič Bradavek SCF153/03

Philips SCF153/03 Chránič Bradavek SCF153/03

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• pouzdro k dezinfekci
  • průhledná barva

Na chrániči bradavek oceňuji, jak je vytvarovaný vzhledem k miminku. Výhoda používání je když je potřeba, aby se zahojily prsa. Dost praktická je krabička, která je fajn na cesty. Nevýhoda tenkosti chrániče je, že když se miminko vrtí, tak je hodně složité nakojit, aby chránič seděl a přitom držet miminko dobře napolohované.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• usnadnění sterilizace
  • kapacita až na 6 velkých láhví + další příslušenství (dudlíky, savičky a jiné..)
  • možnost sterilizace jen dudlíků (bez velkého košíku na lahve) a naopak jen láhví(bez košíku na příslušenství)
  • rychlost-vše je hotovo za 10 minut
  • celkově obrovský pomocník-jednoduché, rychlé, bez starostí
  • možnost použití obyčejné kohoutkové vody
  • u tohoto typu není možnost vysoušení

Sterilizátor je obrovský pomocník. Díky němu je sterilizace rychlejší, bezstarostnější a celkově nenáročná. Oproti klasickému vyvařování nesrovnatelné-není potřeba čekat, až zavaří voda, hlídat dobu vyvařování, je možné sterilizovat až 6 láhví najednou-včetně dalšího příslušenství, je potřeba jen 130 ml vody. Sterilizátor se zapne jedním tlačítkem, sterilizace probíhá asi 10 minut, poté se sám vypne a lahvičky jsou připraveny na další použití. Je možné sterilizovat jen láhve bez dalšího příslušenství (velký košík) anebo jen příslušenství bez láhví (malý košík). U tohoto typu není možnost vysoušení-to je možné u vyšší řady.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• moderní vzhled
  • poměr cena/výkon
  • rychlost vyvařování
  • perfektní sušení

Sterilizátor mohu doporučit všem maminkám, které chtějí ušetřit čas s vyvařováním a zároveň poskytnout svým dětem perfektní čistotu lahviček, saviček, dudlíčků ale i manuální odsávačky.
Oproti konkurenci vypadá velmi moderně a nezabírá téměř žádné místo na lince díky jeho úzkému provedení. Zároveň je dostatečně prostorný, a tak se vám do něj vejde až 6 lahviček a spoustu drobného vybavení pro miminko.
Vypínání je automatické a celkově je sterilizace velmi rychlá a lahvičky zůstanou sterilizované a připravené k použití až 24 hodin.
Lituji, že jsem nepořídila dříve jelikož je velmi snadný na instalaci i používání a zároveň neruší.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25