Recenze AVENT

Philips AVENT manuální a VIA 5 x 180 ml

Philips AVENT manuální a VIA 5 x 180 ml

Přidáno: 17. března 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• Zboží bylo za super cenu

Zatím nemám odzkoušené, miminko není ještě na světě.

Přidáno: 16. března 2020

• Tichost
  • Design
  • Příslušenství nástavců
  • Pohyblivost
  • Obsah sáčku
  • zatím nenalezeno

Vysavač je relativně malý, dobře se skladuje ve skříni, kterou mám určenou na úklidové věci. Díky madlu je snadno uchopitelný.
Oceňuji na něm líbivý design, barvu a TICHOST! Bydlím v paneláku, kde jsou běžně slyšet hlasy sousedů, ale tento fešák je tichý, tudíž už jsem několikrát vysávala opravdu pozdě večer.
Chválím obsah sáčku, 4l, nemusím tak po každém vysávání nic vysypávat a díky šňůře a radiusu 12m zvládnu na jedno zapnutí vysát celou garsonku.
Palec nahoru za kartáček umístěný na hadici vysavače, který je určen na jemný prach Baví mě s ním vysávat poličky. I to se dá! Ostatní hlavice- klasika na běžný denní úklid, hlavice na tvrdé povrchy a malá na šterbinky. Velmi často používím tu na čalounění, s kterou vysávám psí pelíšek a tak i můj mazlík má v pelíšku čisto. Přestože vysavač není primárně určen na psí chlupy, dokáže si s nimi poradit.
Cena vysavače kolem 6 tis. může být pro někoho vyšší, ale vzhledem k tomu co umí , jaké má příslušenství a tichosti je to naprosto adekvátní.

Philips Avent SCD711 Elektronická chůvička Bílá

Philips Avent SCD711 Elektronická chůvička Bílá

M.i.k.l. M.i.k.l.

Přidáno: 16. března 2020

• Intuitivní ovládání
  • Ukolébavky lze přehrávat i na dálku z rodičovské jednotky
  • Noční světlo
  • Obousměrný přenos zvuku
  • V menu chůvičky chybí čeština, je však intuitivní a i pro člověka co neumí anglicky je to myslím bez problémů

Přidáno: 14. března 2020

Zakoupeno v Testuj.to

• Minimální hlučnost. Skvělá manipulace. Bezkonkurenční hubice. Zachycení prachu. Velký sáček.
  • Není nic co bych vytkla

S vysavačem jsme spokojená celá rodinka. Dítě s přítelem můžou spát a já si můžu vydávat do aleluja díky minimální hlučnosti vysavače. Skvěle se s ním zachází, vše naprosto jednoduché, vysavač je lehký a designově úžasný. Hubice perfektní, hodně využitelné, nemám co bych vytkla, určitě doporučuji.

• Vysoký výkon
  • Dlouhý kabel
  • Malá hlučnost
  • Odstranění prachu a chlupů

Skvělý pomocník s úklidem v domácnosti, kde je dítě. Odstraní každé smítko a nečistoty a zanechá nás dům pečlivě uklizený. Díky své nízké hlučnosti mohu vysávati když syn spí. Dlouhý kabel navíc nemusím do každé místnosti přepínat. Navíc je opravdu lehký, což ocením při nošení do patra.

• Tichost
  • Délka přívodního kabelu
  • Velikost sběrného sáčku S-bag
  • Pohyblivost vysavače po podlaze
  • Úchopné madlo
  • Přídavná hubice na tvrdé podlahy
  • Hubice TrioActive
  • nenašla jsem žádné proti

Tento vysavač mě velice příjemně překvapil. Jako první mě samozřejmě potěšila jeho krásná červená barvička. Jak už název napovídá , vysavač je opravdu velice tichý, takže se nemusíte obávat ho použít v jakoukoliv hodinu a víte, že nikoho nebudete rušit. Další úžasnou věcí je přívodní kabel, který má délku 12 metrů a já díky němu z jedné zásuvky dosáhnu po celém bytě. Na podlaze je vysavač perfektně pohyblivý díky svým velkým bočním kolům a malému spodnímu otočnému kolečku. Tomu všemu ještě napomáhá hadice, která je otočná o 360 stupňů. Další výhodou vysavače je sběrný sáček S-BAG, který má kapacitu 4 litry, tudíž déle vydrží. Přídavné hubice jsou dostačující. Ocenila jsem zejména hubici na tvrdé podlahy a hubici TriActive pro, která perfektně vysaje i koberec s vysokým vlasem. Závěrem tedy mohu říci, že jsem s vysavačem velice spokojená. Neshledala jsem na něm žádné negativní vlastnosti a všem ho mohu vřele doporučit.

• design
  • tichost
  • výkonnost
  • dlouhý kabel
  • mnoho přídavných nástavců
  • opravdu dlouhá teleskopická tyč
  • dobře se s ním manipuluje
  • 4l pytel
  • mohl by být menší a lehčí

Vysavač Philips Performer Silent už nedám z ruky! :) S příkonem 750W je opravdu silný a zároveň mohu potvrdit, že oproti mému starému vysavači je velmi tichý. A to jak na nejnižší výkonostní stupeň, tak i na ten nejvyšší.

Nejvíce budu používat hubici Triactive, která není robustní a je velmi flexibilní. Zároveň bych chtěla vyzdvihnout vychytávku v podobě vysouvacího kartáče přímo na trubici, super věc!

Celkově oceňuji 9m dlouhou šňůru, přídavné nástavce, protialergický filtr a opravdu jednoduché vyndavání a zandavání pytlíků.

Přidáno: 12. března 2020

Zakoupeno v Testuj.to

• kartáč přímo na zvířecí chlupy
  • Dlouhý kabel
  • Tichý chod vysavače
  • Mnoho nástavců
  • O ničem zatím nevim

Vysavač jsem si pořídila díky jeho propagované tichosti. Jelikož můj čivavák je totální blázen a když zapnu vysavač, dělá neskutečné věci - strašně štěká a lítá po celém bytě :D. Účel proč jsem chtěla tento vysavač splněn. Je opravdu tichý!! :) Má mnoho nástavců, i třeba na plovoucí podlahy, který zamezí proti poškrábání. Další bonus je, že je vhodný pro alergiky a má opravdu velký sáček - 4l!

Přidáno: 11. března 2020

• tichý chod
  • vysoká savost
  • jednoduché ovládání
  • krásná barva a kvalita provedení
  • váha vysavače je trochu těžší

Vysavač je opravdu skvělý! Nejvíce oceňuji jeho tichý chod, protože synovi klasické vysavače vadí, u tohoto si krásně dál hraje a neutíká :)

Další výhodou je skvělý výkon, i na nejnižší stupeň jede a saje jako drak! U běhounů je trochu problém s tím, že díky své síle koberce nadzvedává, ale alespoň vím, že opravdu pořádně vysává! Doporučuji všemi deseti!

Přidáno: 10. března 2020

• Tichost!
  • Výkonnost
  • Super dlouhý kabel (12 filtrů)
  • Design
  • Velký objem sáčků
  • Kvalitní filtr
  • Absence zápachu ze sáčků při spuštění vysavače
  • Žádný zápor jsem neobjevila

Vysavač byl u nás podroben velké zátěži - protože je práce s ním tak snadná, intuitivní a navíc (opravdu!) tichá, přítel jej skoro nechce dát z ruky a luxování si velmi oblíbil (díky ženy sro!) :D. K té tichosti - dokáži si představit, že spící dítě ve vedlejší místnosti nevzbudí a to ušetří maminkám spoustu času, kdy se mohou věnovat i domácnosti.
Krásný design a barva + kvalitní zpracování. Opravdu dlouhý kabel - z jedné zásuvky dosáhnete na vysávání celého bytu.
Cenově dostupné sáčky na výměnu - které jsou i skvěle velké (4 litry!), takže je nemusíte měnit po každém luxování a co velmi oceňuji - je absence zápachu ze sáčku při spuštění vysavače - to byla jedna z hlavních věcí, která mi vždy u konkurenčních vysavačů vadila.
Mnoho příslušenství - spousta nástavců, já nejvíce využiji takovou tu klasiku a dále turbo nástavec, který je super třeba na sedačky - a vysávání chlupů z nich.
Perfektní pro jednotlivce, páry i celou rodinu s dětmi, či domácími zvířaty.

Philips Avent SCF813/14 antikoliková kojenecká láhev 1 ks 260 ml

Philips Avent SCF813/14 antikoliková kojenecká láhev 1 ks 260 ml

Přidáno: 9. března 2020

Zakoupeno v Pilulka.cz

Nevidím úplně rozdíl mezi tímto a běžnou lahvickou, záleží na naklonu..

Philips Avent SCF355/00 Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický

Philips Avent SCF355/00 Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický

Přidáno: 5. března 2020

• Naprosto perfektně ohřeje mléko
  • Trvá to, když se dítě v noci probudí a řve

Ohřívačka je fajn pomocník, jen v extra hladových situacích je mikrovlnka rychlejší pomocník na hlad. Zatím jsem jen ohřívala mléko, max 90 ml, ale věřím, že ohřívání jídla taky nebude problém.

Přidáno: 1. března 2020

Zkušenosti ostatních maminek.

Philips Avent láhev Natural PP transparentní 330ml

Philips Avent láhev Natural PP transparentní 330ml

Přidáno: 26. února 2020

Zakoupeno v Pilulka.cz

super láhev vřele doporučuji, je lehouká a díky tomu se syn snaží držet láhvičku už sám.

Avent natural střední průtok 2 ks bílá

Philips Avent Láhev Anticolic s ventilem AirFree 1 ks Bílá 125 ml

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. února 2020

• velikost
  • redukce škytavky a bolení bříška
  • bublinky v dudlíku

Jelikož malého hodně trápilo bolení bříška a škytavka vyzkoušeli jsme antikolikovou láhev s ventilem AirFree a musím říct, že je to teď jeho nejoblbenější lahvička. Skvěle mu sedí do rukou a i ve 4 měsících už z ní dokázal pěkně papat sám (popř. přidržuji už jen prstem, aby byl ventilek nahoře). Co se týče ventilku samotného mám drobné výhrady. Systém jako takový funguje perfektně. Dudlík je plný mléka i ve vodorovné poloze a funguje přesně jako v návodu. Jen když malý tahá, pouští do dudlíku vzuch, který v momentě, kdy je lahvička z větší části plná, krásně odchází do ventilku. Když je ale mléko zhruba v polovině lahvičky, drží se bublinky v horní části dudlíku (na přechdu mezi dudlíkem a ventilkem). Když lahvičku víc nakloním, utečou pěkně do ventilku. Trochu mě to zarazilo a tak jsem to konzultovala přímo s výrobcem. Poradili mi ať pohlídám, že je malý správně přisátý, jako kdyby se kojil z prsu. Musím uznat, že to pomohlo, prcek začal vypouštět mnohem méně bublin, ale stejně se tam nějaké dostanou. Nicméně musím uznat, že na bolení bříška a škytavku nám to pomohlo. Škytavka se zmírnila a cca po 14 dnech přešla úplně. Bolení bříška bylo pryč asi do 3 týdnů. Dokonce jsme pak i úplně vysadili kapičky. Za mě spokojenost.

Philips Avent láhev Natural hroch 1 ks 260ml

Philips Avent láhev Natural hroch 1 ks 260ml

Ověřený zákazník www.mamitati.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2020

Zakoupeno v www.mamitati.cz

Vše ok. Výborná lahvička.

Ověřený zákazník Baby Shop Ondálek Ověřený zákazník

Přidáno: 8. února 2020

Zakoupeno v Baby Shop Ondálek

Po zkušenostech s vložkami od jiných výrobců mi tyto nejvíce vyhovují.

Avent natural variabilní průtok 2 ks bílá

Philips Avent SCD841 digitální elektronická chůvička

Ověřený zákazník Buggies.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2020

Zakoupeno v Buggies.cz

• Super obraz, písničky, všechno super.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]