Recenze AVENT

AVENT Prsní vložky jednorázové denní 60ks

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. dubna 2024

Zakoupeno v Lékárna.cz

Nejlepší prsní vložky. Zkusila jsem několik značek, a tyto jednoznačně vyhrály. Jsou příjemné, za dobrou cenu a vysoce savé. Nejdůležitější pro mne je, že drží na místě, hlavně v noci. Co se nedá říct o některých jiných značkách. Kojím 6 měsíců, z toho asi 3 měsíce používám už jenom tyhle.

Ověřený zákazník Alza.cz Luci

Přidáno: 29. března 2024

(naposledy upraveno 29. března 2024)

• Hlučnost

Mohu jen doporučit dobra nebolí z ní bradavky

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Oproti ostatním výrobcům určitě kvalita

Philips AVENT Baby DECT monitor SCD502/26

Philips Avent dudlík na kojeneckou láhev natural 1 otvor transparentní 2 ks

Ověřený zákazník štěstí-zdraví.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. února 2024

Zakoupeno v štěstí-zdraví.cz

Dobře sedí na jakékoliv lahvičce,

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. února 2024

• není hlučná
  • krásně sedí
  • jsem s ní naprosto spokojená

Přidáno: 6. února 2024

• Dosah
  • Výdrž baterie (na ECO vydrží celou noc)
  • Ukolébavky s ovládáním hlasitosti
  • Kvalita obrazu i zvuku
  • Design

Chůvička je skvělý pomocník, zatím asi nejlepší co jsme měli. Dosah jsem schválně zkoušela před barákem (dítě ve čtvrtém patře) a normálně dosáhla, což pro venčení psa s klidnou duší je naprostý luxus. Moc se mi líbí výběr ukolébavek, používáme to pro malého před spaním, a především pak možnost ovládat hlasitost ukolébavky (stará chůvička řvala na celý byt..).Výdrž baterie je velký bonus, protože nemám u postele nikde volnou zásuvku, takže nemusím řešit prodlužky apod.. ECO mód se mi navíc líbí, protože malý spí poměrně hlasitě (mručí si) a oba nás to s manželem budí i když se vlastně nic neděje a eco mód to umí docela hezky filtrovat. Ráda chůvičku beru i na návštěvy kde přespáváme, protože stačí zapojit a jede.

Philips Avent SCF291/00 sterilizátor lahví

Philips Avent SCF291/00 sterilizátor lahví

Ověřený zákazník Svítidla RENT.cz jarin

Přidáno: 1. února 2024

Zakoupeno v Svítidla RENT.cz

• mokré

Nejsem si jist, jak moc to bude sterilní... dost možná byste se na stejnou dostali při zalití vařící vodou v kastrolu. I když jsem používal výhradně destilku, zůstávaly kapky a zaschnuté pak vypadalo nehezky.
Po pár měsících používání jsem reklamoval, resp. dotazoval jsem se na podpoře Philipsu, zda poškozená varná plocha (puchýřky vrchní vrstvy) není závadná. Okamžitě reklamovali - měl jsem jim poslat jejich svozem, ale prodejce odmítl komunikovat v rámci logiky a vyřešení papírové z jeho strany striktně požadoval dle jeho obchodních podmínek. Vratka zlikvidovaného zboží v servisu Philips nebyla možná, prodejce odmítal jinak řešit či se zapojit.
Philips se zachoval velmi solidně a poslal mi nové zboží. Bohužel - za tu dobu řešení jsem již dávno zakoupil jiný přístroj, který nám dostačoval.
Firmu Philips tedy můžu doporučit (mám od nich mnoho zboží), ale prodejce ani daný předmět ne.

Reakce značky Philips

Dobrý den, děkujeme za recenzi sterilizátoru Philips.
Velmi nás mrzí, že došlo k potížím s výrobkem a následně i s komunikací ze strany prodejce.
Z naší strany se vždy snažíme být co nejvíce nápomocni, jak jen to je v našich silách možné. Neváhejte nás tak v případě potřeby vždy kontaktovat.
Věříme ale, že se jednalo o ojedinělou situaci, která se snad již nebude opakovat.
Přejeme krásný den.

• Možnost pustit ukolébavky
  • Rodičovská jednotka vydrží nabitá až 12 hodin
  • Chybí český jazyk
  • Chybí ukazatel teploty

Za nás super chůvička. Kvalita videa i zvuku je skvělá. Dosah nám i na větším baráčku naprosto dostačuje. Často využíváme funkci ECO režimu. Líbí se mi i možnost pustit ukolébavky a taky design chůvičky. Dost oceňuji, že se dá přes rodičovskou jednotku promluvit na dítě a navíc vydrží nabitá až 12 hodin. Některým uživatelům může chybět český jazyk a ukazatel teploty, ale nám to vůbec nevadí. Koupi této chůvičky určitě doporučuji.

Přidáno: 24. ledna 2024

• Kvalitní obraz ve dne i v noci
  • Je slyšet i drobný zvuk, který dítě udělá
  • Obousměrný zvuk a možnost pustit ukolébavky
  • Dlouhá výdrž baterie

S videochůvičkou jsem naprosto spokojená a díky ní se cítím bezpečněji, když své dítě nechávám samotné. Zvuk i obraz jsou opravdu kvalitní a oceňuji i možnost otočit kamerou bez toho, abych musela jít k postýlce a ručně s ní manipulovat.
Měli jsme možnost vyzkoušet i jinou chůvičku, kterou jsme kvůli spoustě negativ skoro nepoužívali. Oproti tomu tento produkt používáme zatím každý den a jsme s ním naprosto spokojeni.
Kvalita odpovídá ceně a myslím si, že tato chůvička je vhodná i pro náročnější kupce.

Přidáno: 24. ledna 2024

• dlouhá výdrž baterie, kvalita obrazu i zvuku, velmi dobře zpracovaný návod
  • dětská jednotka není bezdrátová

Video chůvička od Philips mě příjemně překvapila. Nadšená jsem zejména z dlouhé výdrže baterie (používáme režim VOX), kvalitního zvuku (už se nemusíme doma sázet, zda jsme ho slyšeli nebo ne) a kvalitu obrazu i při nočním používání. Velmi dobře zpracovaný návod k použití je dalším příjemným bonusem, který usnadňuje nastavení a využití všech funkcí. Jediným menším mínusem je, že dětská jednotka musí být neustále připojena k elektrické síti. Oproti tomu rodičovská jednotka je bezdrátová na nabíjení. Celkově jsem s produktem velmi spokojena a ráda bych ho doporučila rodičům hledajícím spolehlivou a výkonnou chůvičku.

Přidáno: 24. ledna 2024

(naposledy upraveno 24. ledna 2024)

• kvalitní produkt i značka
  • splňuje naše nároky
  • možnost mluvit na miminko nebo pustit ukolébavky
  • výdrž baterie, USB-C napájení
  • kvalitní zvuk
  • daleký dosah signálu
  • snadná instalace i přemístění mimo domov
  • chybí ukazatel teploty
  • video by mohlo být kvalitnější
  • kamera není otočná z jednotky a nereaguje na pohyb

S chůvičkou jsme velmi spokojeni. Snadná instalace, okamžitě spárovaná jednotka s kamerou, nemusí se nic složitě nastavovat. Lze jednoduše přesunout po domě nebo vzít na zahradu. Jednotka má vlastní baterii, která s ECO/VOX módem vydrží několik dní a zároveň opravdu velký dosah. Nestalo se nám, že by se ztratil signál. Napájení přes USB-C výhodou. Obraz dostačující, zvuk citlivý, citlivost vůči okolí se dá nastavit. Můžete přehrávat ukolébavky, naše miminko krásně uklidňují. S výrobkem jsme spokojeni a doporučujeme dále.

• Dlouha vydrz baterie
  • Chuvicka je na napajeni ze site, k dispozici je dlouhy kabel, nejsou potreba zadne baterky, ale pro nekoho to muze byt nevyhoda
  • Vyborny monitor s vysokym rozlisenim na rodicovske jednotce, dobre nocni videni
  • Dosah signalu je bezproblemovy, vyzkousena vzdalenost uvnitr cca 20m
  • Moznost pustit ukolebavku
  • Moznost nastavit citlivost mikrofonu, aby jednotka reagovala jenom na plac
  • Bezproblemove spojeni chuvicky a rodicovske jednotky
  • Chuvicku je mozne natacet v ruznych smerech
  • Moznost nastavit hlasitost podle okolniho hluku
  • Neni moznost prichytit chuvicku k postylce
  • Pro nekoho nevyhoda, ze neni v cestine

Vyborna chuvicka se spoustou moznosti, vyborna konektivita i dosah. Jedina mensi nevyhoda je absence nejakyho klipsu pro prichyceni chuvicky k postylce. Maminka se konecne muze vysprchovat v klidu a mit vse pod kontrolou :) Doporucuji vsem rodicum, ktere chteji mit jistotu a klid!

• Snadná instalace
  • Vydrž baterie rodičovské jednotky kolem 12h (cca 2-3dny)
  • Jednoduché ovládaní
  • Možnost přehrávaní hudby/různých uklidňujících zvuků
  • Kvalita obrazu

Měla jsem možnost vyzkoušet novou moderní dětskou chůvičku od značky Philips AVENT, Pokročilá SCD881/26
Rodičovská jednotka má dostatečně velkou obrazovku, ovládaní je jednoduché a na výběr je několik písníček a uklidňujících zvuků, hlasitost je možné jednoduše nastavit pomoci tlačítek.
Příjemně překvapil režim Vox, kdy ve výchozím nastavení display a zvuk rodičovské jednotky jsou vypnuty, ale když dětská jednotka zachytí zvuk, rodičovská jednotka se okamžitě zapne a tak ten rodič získá kontrolu nad tím, co se s dítětem děje

Trochu nepotěšila kvalita obrazu, ta je spíše průměrná. Abyste měli kvalitní obraz, musíte tu dětskou jednotku umístit na kraj postýlky co nejblíže k tomu dítěti. Má to jednu nevýhodu: v noci svití červená a zelené kontrolky, které to dítě během usínání ruší, takže holt musíte hledat kompromis mezi umístěním jednotky a kvalitou obrazu.

Přidáno: 23. ledna 2024

• Vysoká kvalita obrazu ve dne i v noci
  • Možnost mluvit na dítě nebo pustit ukolébavku
  • 4 režimy přenosu
  • Snadné ovládání
  • Velký dosah signálu
  • Hezký design
  • Nereaguje na pohyb dítěte
  • Dětská jednotka musí být vždy připojena k síti

Chůvičku jsme si pořídili, abychom mohli přestěhovat dcery do pokojíčku, ale mít nad nimi stále dohled. A to se podařilo. Dcery se cítí být v bezpečí a hlavně jsme díky oboustrannému mikrofonu stále v kontaktu.
Za nejdůležitější plus považuji velice kvalitní obraz přes den i v noci s možností přiblížení. Mohu tak dcery zkontrolovat kdykoliv, aniž bych musela běžet do pokojíčku.
Chůvička se velice snadno instaluje i ovládá. Možná by se, zejména na cesty, hodilo, kdyby měla i dětská část baterií a nemusela být neustále připojena ke zdroji.
Videochůvička Philips Avent je naší první chůvičkou a jediné, čeho litujeme je, že jsme si ji nepořídili už dřív. Určitě bych ji doporučila všem starostlivým rodičům, jelikož dokáže uklidnit i mírně úzkostnou matku jako jsem já.

Kateřina Kateřina

• Velký dosah
  • Přenosná video obrazovka
  • Oboustranný přenos zvuku
  • Citlivost zvuku.
  • chybí ukazatel teploty

Tuto chůvičku jsem si oblíbila hlavně kvůli přenosné videoobrazovce, jejímu dosahu a citlivosti zvuku. Skvělá, když si hraji s dcerou a syn pěkně odpočívá a já jej mám stále pod kontrolou. Menu a nastavení je velmi jednoduché, má jak audio tak video mode. My používáme mode ECO, který sepne chůvičku jen, když se ozve zvuk. Mohu pochválit i výdrž baterie. Jediné co nás mrzí je, že chůvička nemá ukazatel pokojové teploty, ale jinak splňuje všechny hlavní požadavky.
Tudíž tuto chůvičku vřele doporučujeme.

Volfová Anne-Marie Volfová Anne-Marie

Přidáno: 22. ledna 2024

• Zprovoznění, dosah, design, výdrž baterie na eko režim
  • Kvalita obrazu v noci

Bydlíme ve třípatrovém domě a dcera spí sama ve svém pokojíčku, takže jsme hledali chůvičku, která by nám ulehčila kroky a zároveň byla spolehlivá. Když jsme bydleli v bytě vystačili jsme s chůvičkou přes wifi a s appkou v mobilu, což nám teď už nevyhovovalo.

Zprovoznění bylo jednoduché, dosah připojení je skvělý. Nezáleží na tom, jestli jsme v přízemí, nebo v nejvyšším patře, signál je stále silný a obraz je stabilní.

Jediná malá nevýhoda chůvičky je kvalita obrazu v noci, která není moc dobrá. Nicméně, pokud se soustředíte spíše na to, abyste viděli, že je dítě v pořádku, než na detaily, není to až takový problém. Zvuk je bez naprosto problémů.

Co se týče výdrže baterie, chůvička se v tomto ohledu také osvědčila. Při používání eko režimu vydržela baterie poměrně dlouho, což je pro nás velkým plusem. Nemusíme se tak často starat, zda je chůvička nabitá nebo zda ji nemusíme dobíjet.

Přidáno: 22. ledna 2024

• Výdrž baterie, dosah monitoru, možnost přehrávání ukolébavek a velký výběr ukolébavek, možnost mluvení na děťátko, možnost snadného uchycení na postýlku.
  • Video je dostačující, ale na dnešní dobu by mohlo být i kvalitnější.

Monitor doporučuji každé mamince, která chce mít přehled o spánku svého děťátka. Líbí se mi možnost uchycení kamerky na postýlku a natočení sklonu dle potřeby. Dále je perfektní funkce možnost přehrávání ukolébavek, kterých je velký výběr a mluvení do monitoru. Baterii stačí nabíjet cca 1x za 3 dny při používání monitoru asi 3x denně na několik hodin. S monitorem jsem spokojená a doporučuji ho.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25