Recenze AVENT

• Velký dosah
  • Slyším vše
  • Skladnost
  • Noční světlo
  • Dětská část pouze do zásuvky

Dobrý den, děkuji za možnost testovat chůvičky Avent. Doteď jsem měla starší chůvičku také od aventu, ale této se nic nevyrovná. Je v ní slyšet naprosto vše co se u dcery děje. Je malá, skladná tím pádem vhodná na cestování. Skvělé je také noční světlo. Dcera se ve tmě bojí, takže světýlko využíváme na chůvičkách. Má velký dosah, což uvítám když jdu pracovat na zahradu a dceru nechávám spát po obědě. Jediné co mi u tohoto typu chybí je, že dětská část není na baterky a je napájena pouze ze sítě.

Přidáno: 25. dubna 2020

• Tvar dudlíku připomíná prsní bradavku
  • Dobře se drží v ruce
  • Má průduchy v uzávěru
  • Snadné mytí a čištění
  • Chybí zátka

Z lahvičky od značky Philips jsem nadšená. Děťátku se z ní dobře saje. Dudlík svým tvarem připomíná prsní bradavku. Lahvička je lehká. Díky praktickému tvarování se dobře drží v ruce.

• Praktický tvar
  • Dudlík simulující prsní bradavku
  • Dobře se čistí
  • Průduchy v uzávěru
  • Zbytečně uvedená dvojí míra

Dětská lahvička značky Philips má dudlík tvarem připomínající prsní bradavku. Vyzkoušela jsem ji s půlročním miminkem a sálo z ní hezky. Líbí se mi ergonomické tvarování, láhev se tak dobře drží v ruce. Díky širšímu hrdlu v porovnání s jinými dětskými lahvičkami se dobře čistí.

AVENT Philips Prsní vložky jednorázové 100 ks

AVENT Philips Prsní vložky jednorázové 100 ks

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Drží na místě
  • Dostatečně veliké i pro větší poprsí

Lenka Petrášková Lenka Petrášková

Přidáno: 25. dubna 2020

(naposledy upraveno 15. května 2020)

• snadná obsluha
  • základní funkce
  • design
  • dobrý zvuk i citlivost
  • dosah signálu dostatečný
  • nelze odpojit kabel u dětské jednotky
  • použití jen v domácnosti
  • příliš lehká a nestabilní
  • prodleva zvukového signálu při ztrátě kontaktu

Chůvička má jednoduchý a příjemný design. Má základní funkce, které má chůvička mít a velmi jednoduchou obsluhu. Dosah signálu je dostatečný. Je dostatečně citlivá a zvuk má velmi dobrý. Její nevýhodou je, že nelze použít jinde než v interiéru, a to hlavně protože, že kabel u dětské jednotky je připevněn na pevno a nelze jej odpojit (v kočárku by mohl být tedy nebezpečný). Bohužel ani jedna z jednotek nemá možnost zavěšení či upevnění, což její využití mimo místnosti omezuje. Jednotky nemají protiskluzové nožičky a jsou hodně lehké. Lze je tedy poměrně snadno převrhnout, pokud někde stojí. Další nevýhodou tohoto modelu je, že rodičovská jednotka hlásí ztrátu signálu za celkem dlouhou dobu a baterky v ní se nedají nabíjet přímo v přístroji. Jako základní chůvička do interiéru jistě postačí, ale pokud někdo potřebuje chůvičku třeba do zahrady, tak tato spíše ne.

• Projekce na zdi
  • Čistý zvuk
  • Nemohu nic vytknout

Chůvička je naprosto dokonalá . Mohu jen doporučit - už po 4 se nám podařilo uspat našeho Filípka jinak než na ruce . Leží kouká na zeď a za chvilku už spí . To jsme dosud neznali . Baví i staršího bráchu . Za nás tedy maximální spokojenost
Děkujeme za testování

• jednoduchá obsluha
  • citlivost
  • čistý zvuk
  • dosah signálu
  • nelze odpojit kabel od dětské jednotky
  • použití prakticky jen v domácnosti - není vhodná do kočárku
  • snadno převrhnutelné obě jednotky
  • dlouhá časová prodleva výstrahy při ztrátě signálu

Chůvička má jednoduchý a příjemný design. Má základní funkce, které má chůvička mít a velmi jednoduchou obsluhu. Dosah signálu je dostatečný. Je dostatečně citlivá a zvuk má velmi dobrý. Její nevýhodou je, že nelze použít jinde než v interiéru, a to hlavně protože, že kabel u dětské jednotky je připevněn na pevno a nelze jej odpojit (v kočárku by mohl být tedy nebezpečný). Dále ani jedna z jednotek nemá například šňůrku nebo klip k zavěšení či upevnění, což její využití mimo místnosti omezuje. Jednotky nemají protiskluzové nožičky a jsou hodně lehké. Lze je tedy poměrně snadno převrhnout, pokud někde stojí. Další nevýhodou tohoto modelu je, že rodičovská jednotka hlásí ztrátu signálu za celkem dlouhou dobu a baterky v ní se nedají nabíjet přímo v přístroji. Jako základní chůvička do interiéru jistě postačí, ale pokud někdo potřebuje chůvičku třeba do zahrady, tak tato spíše ne.

• Krásně se drží
  • Nepouští vzduch - tak malého nebolí bříško

Lahvička je super , za nás určitě spokojenost . Vyzkoušela jsem jich hodně a až tuto si malý vzal bez křiku - i si ji sám drží .
Doporučila jsem kamarádce a ty si ji už taky pořídili .

Moc děkuji za možnost testování jsme opravdu rádi , že jsme přišli na to co nám sedí .

• jednoduché ovládání, velký dosah, čistý zvuk
  • není nic proti

velice jednoduše se ovládá a má velký dosah a přenos zvuku a není rušena různými šumy. Velkou výhodou je kontrolka, která upozorňuje na dosah signálu. zkusila jsem ji dát i do blízkosti mobilu, jestli bude rušena, ale nebyla, takže za mě určitě super výrobek.

• dlouhý dosah
  • čistý zvuk
  • dlouhá výdrž

Chůvička se velice jednoduše ovládá a má velký dosah a přenos zvuku je nerušený různými šumy. Velkou výhodou je kontrolka, která upozorní, že je chůvička v dosahu a má signál. Zkusila jsem ji dát do blízkosti mobilu, jestli bude rušena, ale nestalo se tak, takže za mě super.

Přidáno: 24. dubna 2020

• objem
  • ukazatel množství mléka

Lahev od Aventu je vyrobená z kvalitního a odolného materiálu. Má pěkný moderní design. Dobře se vymývá a udržuje v čistotě. Větší miminka si ji mohou pohodlně držet samy. Má ukazatel množství mléka, což se určitě hodí. Za mě jedna z nejlepších lahviček pro miminka na mléko.

Přidáno: 24. dubna 2020

• tvar
  • dudlík
  • koliky zmizely

Perfektní lahvička od Philips AVENT. Nikdy předtím jsem s ní neměla zkušenosti a opravdu mohu říct, že můj malý chlapeček celkem dost trpěl na bolesti bříška a koliky. S touto lahvičkou máme klid. Navíc mrňousek neměl žádný problém s přijetím nového dudlíku než byl zvyklý.

Přidáno: 23. dubna 2020

• malá už netrpí nafouknutím bříška
  • lepší spánek a vykonávání potřeby

Jsem ráda, že má malá používáním této lahvičky pohodové krmení a klidné spaní, není nafouknutá a pravidelně vykonává potřeba. Já oceňuji snadné plnění láhve a její držení .

Přidáno: 22. dubna 2020

• Čistý zvuk
  • Snadné ovládání
  • Noční světýlko
  • Velký dosah
  • Žádné zápory

Chůvička od Philips Avent určitě spokojenost, vůbec jsem nečekala tak krásně čistý zvuk . Máme velký byt takže i dosah je super nic neruší signál, je spolehlivá dokonce jsem v ní slyšela i jak naše malá chrápe. Lituji že jsem ji nepořídila už dříve určitě doporučuji!

Anetka Kassem Anetka Kassem

Přidáno: 22. dubna 2020

(naposledy upraveno 22. dubna 2020)

• Snadné ovládání, noční světýlko,čistý zvuk
  • Žádné

Skvělá snadně ovladatelná chůvička.
Jsme naprosto spokojeni jak je chůvička spolehlivá a se zvukem který je úžasně čistý. Určitě doporučuji!

Přidáno: 21. dubna 2020

• Lahvicka je perfektní, má super tvar i dudlik je podobný prsu, velmi jednoduchá na čištění

Jsme velmi spokojeni, malý ji miluje od začátku co ji máme, láhev má super tvar, dudlik je podobný prsu a velmi rychle si na ni zvykl. Mohu určitě doporučit za nás výrobky Philips jedny z nejlepší na trhu, zatím nás nic nezklamalo :)

Přidáno: 21. dubna 2020

• Krásný a čistý zvuk, ukolebavky, teploměr, Eco rezim, noční rezim, promítání noční oblohy, vydrž baterie po nabití, možnost mluvit s miminkem na dálku, vibrace
  • Mohla by mít větší rozsah

Chuvicka nás velmi zaujala. Je snadná na nastavení a její funkce jsou opravdu využitelné, žádné zbytečnosti navíc. Malý se rad kouka na promítání oblohy a já jako rodič oceňuji čistý zvuk s možnosti mluvit k miminku, nebo mu pustit ukolebavky. Velmi se mi líbí ze baterie vydrží až 18 hodin po nabití, a ze je možné nastavení Eco režimu a taky nočního režimu, který neruší. Moc rada doporučuji všem :)

• Tvar flašky
  • Dudlik připomíná prso
  • Antikolikovy systém
  • Snadná údržba
  • Nevytéká
  • Na nás malinko větší, ale to není zapor lahve, malý musí dorůst

Jelikož mám bohužel vrozeně vpacenou bradavku, musím rict, ze jsem velmi bojovala s kojením a od porodnice využila kojici kloboucky prave od Philipsu. Proč to píšu ? Kojení jsme pokořili a do teď malý dostává mlicko, nicméně má problém s bříškem a od mala mu dávat fenyklový cajik a díky klobouckum od stejné značky , velmi hezky pije i z flašky od Philipsu a velmi ocenujeme antikolikovy systém. Za nás velký pomocník , malému naprosto sedí i tvarově je velmi podobná prsu maminky a hezky se mu z ní pije. Rada doporučuji :)

• Vydrž baterie po nabití
  • Noční obloha
  • Ukolebavky
  • Eco a noční rezim
  • Možnost mluvit s miminkem přes chuvicku
  • Teploměr
  • Ocenila bych větší vzdálenost dosahu signálu z chuvicky, máme dům a nedosáhne tak daleko

Chuvicka se nám velice osvědčila, malý miluje promítání oblohy a velmi hezky se mu u ni usina. Já jako rodič určitě oceňuji krásný a čistý zvuk, nabití chuvicky a poté velkou vydrž, bezvadné je také měření teploty a pusteni ukolebavek. Jako velké plus je také, ze mužu s miminkem mluvit, když se vzbudí a pláče než za ním přijdu rychleji se uklidní. Produkt doporučuji, velmi hezké zpracování a jednoduché ovládání.

Philips Avent SCF281/02 parní sterilizátor do mikrovlnné trouby

Philips Avent SCF281/02 parní sterilizátor do mikrovlnné trouby

Marta Bajzová Marta Bajzová

Přidáno: 20. dubna 2020

(naposledy upraveno 20. dubna 2020)

• Praktický, ušetří čas, jednoduchá aplikace

Samozřejmě doporučuji, samotný proces celé sterilizace zabere pár minut.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25