Recenze AVENT

Philips Avent sada Via pohárků s víčkem 5 ks bílá 180 ml

Philips Avent sada Via pohárků s víčkem 5 ks bílá 180 ml

Zakoupeno v MALL.CZ

• davam v nich prikrm zamrazovat
  • pouzivam na všechno
  • vejde se mi do ohrivace lahvicek
  • spatne funguji zavity
  • bacha na poskrabani, pouzivat jen umelohmotne pribory na michani

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. dubna 2020

(naposledy upraveno 28. dubna 2020)

• Připomíná tvar prsa
  • Příjemný dudlik
  • Velká lahev.
  • Někdy teče
  • Nemám co dodat

Parádní značka určitě u ní zůstávám a mohu i jedině doporučit

• Dudlik připomíná tvar prsu
  • Velká láhev
  • Lehka
  • Někdy teče

Tady ta láhev od aventu je opravdu parádní. Mám i v menším provedení a malé se z toho dobře pije. Připomíná tvar prsu,což se dětem nejspíš líbí proto se jí z toho dobře pije. Určitě u téhle značky zůstanu a mohu jedině doporučit vsem maminkám,které ještě láhev nekoupily a uvažují, kterou koupit, tak jedině tuhle.

Philips AVENT manuální a VIA 5 x 180 ml

Philips AVENT manuální a VIA 5 x 180 ml

zatím nevyužito

rodinkamatejku rodinkamatejku

• Manipulace
  • Údržba
  • Efektivnost
  • velikost

Jsem velice spokojená, protože sterilizátor mi ulehčil dost práce. Je s ním snadné zacházet, stačí jen vložit věci ke sterilizaci, uzavřít a vložit do mikrovlnné trouby. Za pár minut je hotovo. Jen mne překvapila velikost produktu, ten se mi do mikrovlnné trouby vejde až poté, co z ní vyjmu otočný "talíř". Uváděná informace - vejde se do většiny mikrovlnných trub - je poměrně nedostatečná.

Zdenča1 Zdenča1

• praktická velikost
  • snadná údržba
  • ergonomický tvar
  • široká savička připomínající prsní bradavku
  • antikolikový ventil
  • nízká hmotnost

Lahvička naprosto splnila mé očekávání. Oceňuji praktickou velikost (330 ml) i nízkou hmotnost. Lahvička je ergonomicky tvarovaná, takže se dobře drží v ruce, díky širšímu hrdlu se i dobře čistí. Oproti skleněným lahvičkám je o hodně lehčí a tudíž lepší na cestování. Silikonová savička opravdu připomíná prsní bradavku. Lahvička je kompatibilní s ostatními výrobky z řady Philips Avent Natural. Používáme ji každý den a bez problémů.

• praktická velikost
  • nízká hmotnost
  • tvar savičky
  • ergonomický tvar
  • snadné čištění

Lahvička naprosto splnila mé očekávání. Je to kvalitní výrobek osvědčené značky. Oceňuji praktickou velikost, ergonomický tvar a díky širšímu hrdlu i snadné čištění. Oproti skleněným lahvičkám je o hodně lehčí a tudíž lepší na cestování. Savička opravdu připomíná prsní bradavku. Používáme denně a bez problémů.

• spolehlivost, čistý zvuk
  • design
  • ukolébavky
  • noční projektor
  • měření teploty v místnosti
  • možnost mluvit na děťátko
  • jednoduché ovládání
  • 2 typy napájení - baterie/el. síť
  • nastavení není v češtině
  • dosah by mohl být delší

S chůvičkou jsem moc spokojená. Je spolehlivá, má kvalitní a čistý zvuk. Design je také pěkný. Nijak v pokojíčku neruší. Oceňuji na ní další funkce jako je pouštění melodií/ukolébavek, noční projekce obrázků na strop nebo možnost mluvit na děťátko. Chůvička sice nemá nastavení v češtině, což někomu může vadit, ale ovládání je celkově jednoduché a intuitivní. Rodičovská jednotka se bez problému spáruje. Dosah by mohl být i delší, ale i tak mi přístroj vyhovuje.

Zdenča1 Zdenča1

• spolehlivost
  • čistý zvuk
  • ukolébavky
  • noční projektor
  • měření teploty v pokoji
  • možnost mluvit na děťátko
  • jednoduché ovládání
  • dva typy napájení baterie/z el. sítě
  • nelze nastavit v češtině,
  • mohl by být větší dosah

• Antikolikový ventil
  • Tvar dudlíku
  • Snadné čištění

Již na začátku používání lahvičky Avent a ventilkem jsem zaznamenala u syna zlepšení co se týče nadýmání. Pořád tam nějaké to bolení je, ale je to mnohem lepší, dost na to trpí, tak jsem hledala cokoliv, co by mu aspon trošku ulevilo a s touto lahvickou se mi zda, ze jsme na správné cestě. Avent lahvicky pouzivame od narození takže neni problém co se týče tvaru nebo přijímání dudlíku. Na reflux netrpí, ale občas si ublinknul a teď co používáme tuto lahev tak se to zatím nestalo. Každopádně lahvička je super, dobře se čistí, víčko paradne těsní. Určitě bych doporučovala maminkám co jim miminka hodně trpí na bolení bříška aby vyzkoušely, nám se aspoň malicko určitě ulevilo a stojí za to to zkusit.

Karolová Daniela Karolová Daniela

• Nic co bych vytkla

• Snadná manipulace
  • Snadná údržba
  • velikost výrobku
  • nepřehledná informace o velikosti

Tak tohle je super vychytávka a pomocník do každé domácnosti s miminkem. Sterilizovala jsem nejen lahvičky a svičky, ale i dudlíky. Manipulace s produktem je jednoduchá, rychlá a efektivní. Údržba sterilizátoru je snadná a nijak náročná. Jediné co mě zaskočilo, byla velikost sterilizátoru. I přes to, že máme dost velkou mikrovlnnou troubu, musela jsem z ní vyjmout "talíř", aby se mi sterilizátor do ní vůbec vešel. Informace ohledně velikosti sdělením - vejde se do většiny mikrovlnných troub - je poměrně nedostačující. Ulehčila by tak výběr ostatním. Já jsem však měla štěstí a vešlo se :-)

Petra Rajdlová Houdková Petra Rajdlová Houdková

• Čistý zvuk
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Teploměr
  • Projekce

Tato chůvička předčila všechny mé očekávání . Melodie ukolébavky - uspí i nespavce . Projekce a teploměr je velký bonus . Zvuk je čistý - určitě doporučuji pro náročné uživatele

Petra Rajdlová Houdková Petra Rajdlová Houdková

• Láhev se dobře drží
  • Dobrá savička

Určitě doporučuji
Velmi snadná údržba, super tvar, hezky se drží , antikolikovy systém. Syna konečně nebolí bříško

Nejlepší lahvičky vůbec! ☺️

• DDesign
  • Daleko signal
  • DDelka nabiti

Nechapu jak jsem doted bez te chuvicky mohlavexistovat mam treti dite a treti chuvicku a tahle jednoznacne nejlepsi. Ma dosah po celem dome i zahrade, kdykoli muzu na dite sama promluvit, diky tomu m nebrenebrec nez pro nej dojdu. A nejlepsi je to nocni svetlonocni svetlo melodie.

• Tvar
  • Urzba
  • Jedna je malo

Detska lahev natural se u nas doma naprosto zabydlela. Jedna nestaci,uz jsem koupila i dalsi. Je idealni do rucicky ditete, skvele se umyva. Neobsahuje bpa coz povazuji za nejvetsi vyhodu. Skvele se echa sstrilizovat a to i v pare. Ja ji davam i do mycky a je porad jako nova

Zakoupeno v Testuj.to

• Líbí se mi to že opravdu připomíná tvar mého prsa
  • Vše super
  • .

Dobrý den maminky nebo budoucí maminky , Za nás na 100% doporučujeme konečně dcera je spokojená a nemá takové bolesti bříška . Tak že jen chci poradit budoucím maminkám že tato kojenecká lahvička je za nás opradu na prvním místě prostě je boží tak že doporučuji.

• malá nepoliká vzduch
  • dobrý průtok mléka
  • snadná manipulace
  • zatím jsem na nic nepřišla

Značku Avent ráda používám a jsem nadšená, že vytvořili tuho lahvičku. Lahvička předčila moje očekávání. Malá celkem často před jejím používáním trpěla bolestmi bříška a zvracením, nicméně asi po 4 dnech používání, se vše zlepšilo a nyní nemá žádný problém.

Philips Avent SCD503/26 elektronická chůvička s technologií DECT

Philips Avent SCD503/26 elektronická chůvička s technologií DECT

Tereza Hořejší Tereza Hořejší

• Skladnost
  • Velký dosah
  • Lehké ovládání
  • Noční světlo
  • Dětská jednotka je napájena pouze ze sítě

Chůvičky využívám krátce, ale mohu jedině doporučit. Značka Avent je skvělou volbou. Jsou skladné a mají velký dosah.
Jsou jednoduché na ovládání. Mají noční světlo což vaše dítě jistě uvítá.
Určitě doporučuji.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25