Recenze AVENT

Philips Avent SCF291/00 sterilizátor lahví

Přidáno: 15. června 2023

plní co má

Přidáno: 12. června 2023

• výdrž baterie (nabíjím cca 1x týdně)
  • dosah v domě (230m2) i na zahradě
  • téměř neviditelná během nočního režimu (původní chůvička svítila tak, že syna budila, o této ani neví) ale má skvělý obraz
  • automaticky vypnutý zvuk při nečinnosti, který během aktivity naskočí
  • několik různých režimů (pouze audio/video, video a audio)
  • možnost zapnout noční světýlko
  • možnost pustit ukolébavky nebo promluvit na dítě
  • hlasitější upozornění při vypnutí kamery (což v případě, že ji vypnu já a zapomenu na obrazovku mi vadí, ale zároveň tomu rozumím, kdyby to vypnulo dítě, že mě to upozorní) a hlasitější upozornění při vybití (ale donutí mě ji rovnu zapojit do zásuvky)
  • pro mě problém není, ale někomu může vadit anglický jazyk (výběr více možností, ale čeština ne)

S předchozí chůvičkou od jiné firmy se absolutně nedá srovnat. Opravdu v noci neviditelná, ale skvělý obraz. Dosah až u sousedů na zahradě. Velká výdrž baterie. Nemusím stále na obrazovku koukat, při pohybu jemně zavibruje a upozorní mě. Jsem opravdu velmi spokojená a doporučuji všem rodičům.

Philips Avent sada Via pohárků s víčkem 5 ks bílá 180 ml

Philips Avent SCF323/11 elektrická Essential

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. června 2023

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Lze přepínat mezi stimulací a odsáváním
  • Stupně stimulace a sání
  • Odsávačka by rovnou mohla obsahovat i těsnící kroužek se savičkou. Nutno dokoupit zvlášť.

Přidáno: 1. června 2023

(naposledy upraveno 1. června 2023)

• Dlouha vydrz baterie
  • Skvela viditelnost i v noci

Alena Vajdáková Alena Vajdáková

Přidáno: 28. května 2023

• slušný dosah
  • čistý zvuk
  • vysoká citlivost
  • mnoho funkcí
  • dětská jednotka lze ovládat na dálku pomocí rodičovské jednotky
  • obě jednotky je možné napájet ze sítě i bateriemi
  • rodičovská jednotka na baterie má dlouho výdrž
  • dětská jednotka měří teplotu v pokoji
  • upozornění trojím způsobem - zvukem, vibracemi, světlem
  • menu není v českém jazyce
  • chybí podrobný návod k použití
  • velké rozměry

Chůvičky vypadají již od pohledu poměrně bytelně. Mají větší rozměry. Na domácí použití jsou perfektní, ale do kočáru je dětská jednotka poměrně velká. Umístila bych ji asi pod kočár. Chůvička přenáší čistý zvuk a má opravdu citlivý mikrofon. Přenese každé povzdechnutí. Na pláč jednotka upozorňuje přenosem zvuku, vibracemi a taky rozsvěcováním diod. Tohle je velmi praktické. Mám přehled např. i při vysávání. Chůvičky mají slušný dosah. V bytě 3+1 není problém, mohla jsem jít i před dům nebo o patro níže do sklepa. Venku by měl být dosah 300m. Signál vůbec nevypadává. Chůvičky mají oboustrannou komunikaci. Tedy rodičovská jednotka funguje jako vysílačka. Já nevyužívám. Nechci dítě uvést do rozpaků, že slyší můj hlas, ale nevidí mě. Rodičovská jednotka má jednoduchý displej, na kterém mohu sledovat čas, teplotu v dětském pokoji i úrovně baterií na obou jednotkách. Dětská jednotka má noční světlo, promítačku a přehrává písničky. Noční světlo je velmi slabé, promítačka na strop je docela vkusná, písničky znějí jako odehrané na dětských klávesách. Spíše bych ocenila uklidňující šum nebo zvuky přírody. Tyto funkce je možné ovládat na dálku pomocí rodičovské jednotky a lze nastavit taky časovač pro vypnutí. Menu není bohužel v češtině a zcela chybí podrobný návod k použití. V balení pouze obrázkový návod.

Philips Avent SCF293/00 Elektrický parní sterilizátor Premium

Philips Avent SCF293/00 Elektrický parní sterilizátor Premium

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 28. května 2023

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Дуже потрібнний у догляді за дитиною.Якісний продукт.

dvorakk5 dvorakk5

Přidáno: 26. května 2023

• Možnost napájení ze sítě, tak i na baterie obou jednotek.
  • Velká výdrž obou jednotek napájených bateriemi.
  • Možnost nočního režimu svícení na rodičovské jednotce.
  • Čistý zvuk.
  • Vysoká citlivost snímání a možnost snížení citlivosti.
  • Velký dosah v bytě, kde signál nevypadává.
  • Funguje skvěle i s další chůvičkou a nedochází k vzájemnému rušení.
  • Dětská jednotka má noční světýlko, které nepůsobí rušivě.
  • Umí přehrávat řadu příjemných ukolébavek.
  • Noční hvězdný projektor zaujme spíše starší děti než úplně malá miminka.
  • Možnost ovládat funkce na dětské jednotce pomocí rodičovské jednotky.
  • Měří teplotu v místnosti, kde spí miminko.
  • Obousměrný přenos zvuku.
  • Nemožnost nabíjet baterie v dětské jednotce.
  • Neobsahuje češtinu v rodičovské jednotce - pro nás bezvýznamné.

Dětská chůvička Philips Avent SCD735/52 je za mě opravdu povedená. Má spoustu rozličných funkcí, takže každý rodič i děťátko si jistě přijdou na své. Líbí se mi, že obě jednotky (dětská i rodičovská) fungují jak zapojené do sítě, tak i na baterie. Rodičovská jednotka je schopná baterie dobíjet, dětská ne. Výdrž obou jednotek napájených jen bateriemi byla přes 24 hodin, což je opravdu perfektní, když potřebujete chůvičku použít někde, kde není možné připojení do sítě. Chůvička má opravdu čistý zvuk a citlivost, kdy slyšíte každý povzdech miminka. Je super, že se dá citlivost na rodičovské jednotce nastavit, tak aby nesnímala každý zvuk okolí. Dosah v bytě je perfektní a nedochází k vypadávání signálu. Zároveň chůvička funguje skvěle dohromady i s jiným typem chůvičky, kdy se vzájemně neruší (výhoda pokud potřebujete monitorovat dvě děti spící každé v jiné místnosti). Dětská jednotka má funkci nočního světýlka, které je tlumené a působí jako záchytný bod v tmavé místnosti. Zároveň můžete miminku přehrávat ukolébavky, kterých je na výběr hned několik. Jsou příjemné a hezky miminko zklidní. Super je i hvězdný noční monitor promítající obrázky, ale malé miminko ho plně nedocení, za to starší děti jsou z něj na větvi. Všechny tyhle funkce můžete ovládat z rodičovské jednotky, kde je jednak spustíte, tak můžete nastavit i délku jejich trvání. Perfektní věc (což zvláště oceňuji) je, že na rodičovské jednotce je možnost nastavení svícení na noční režim, kdy se podsvícení displeje i kontrolek ztlumí a nepůsobí to rušivě v tmavé místnosti, kde spí rodiče. Za mě perfektní chůvička, zatím nejlepší jako jsme kdy měli.

• jednoduché ovládání
  • není potřeba wifi
  • dobrý dosah
  • noční provoz
  • možnost oboustraného hovoru
  • snímač teploty
  • možnost pustit ukolébavku
  • výdrž baterie

Tato chůvička změnila náš život od začátku. Díky ní máme našeho broučka stále na očích. Chůvička se nám líbila svým celkovým provedením hned od začátku, a po prvních hodinách provozu jsme si ještě potvrdili, že toto byla opravdu dobrá volba. Její ovládání je velmi jednoduché a k jejímu provozu není potřeba wifi. Měli jsme možnost vyzkoušet její dosah a kvalitu obrazu jak v rodiném domě, tak na chalupě a v obou případech vyšla chůvička jako jednoznačný vítěz. Chůvička mně mile překvapila i ukolébavkami, které můžeme dítěti pustit a uklidnit ho a možností mluvit s dítětem na dálku odkudkoli v domácnosti. Jako velkou výhodu by bylo dobré ještě zmínit možnost oboustraného hovoru a snímač teploty, který umožnuje sledovat podmínky v dětském pokoji.

Určitě ji doporučuji všem rodičům, kteří se o své dítě bojí a chtějí mít jistotu a klid.

Přidáno: 25. května 2023

• Kvalitní obraz ve dne i v noci
  • Čistý přenos zvuku - obousměrně
  • Výborný dosah signálu
  • Ukolébavky hrají i tiše "na pozadí"
  • Noční světýlko neoslňuje
  • Dobře odstupňované úrovně citlivosti
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Hlasitý zvuk při vypnutí chůvičky
  • Kamera musí být v síti (nemá baterii)
  • Nemá klip na přichycení např. k postýlce

Chůvičku máme týden a jsme velice spokojeni, rozhodně ji doporučujeme. Použití je jednoduché a intuitivní, stejně tak nastavení. Chůvička už přijde spárovaná s kamerou, nemusíte tedy nic řešit a můžete ji rovnou začít používat.

Chůvička má kvalitní zpracování, obraz je velice dobrý (rozlišení není HD ale naprosto dostačuje, i v noci při přiblížení) a zvuk čistý oběma směry. V automatickém nočním režimu je vše vidět i přes celou místnost. Dosah signálu je výborný, v členitém cihlovém bytě 3+1 je všude plný a z bytu v patře je dosah ven cca 60 m (deklarováno uvnitř 50 m, venku při přímé viditelnosti bez překážek až 300 m, námi takto vyzkoušena kombinace uvnitř -> venku). Citlivost chůvičky lze nastavit na 4 úrovně, které jsou dobře odstupňované. Vybrat si můžu ze 4 režimů (video, audio, vox, eco) a příjemným bonusem navíc jsou vibrace.
Další funkce (ukolébavky, noční světýlko, zoom, hlídání teploty) nejsou jen do počtu a jsou skutečně použitelné - ukolébavky umí hrát tiše, noční světýlko má velmi teplou, skoro oranžovou barvu, je tlumené a na orientaci v blízkosti postýlky naprosto postačuje.
Největším mínusem je hlasité pípnutí při vypnutí chůvičky, chce to vypínat daleko od spícího dítěte, ideálně v jiné místnosti. Kamerka nemá baterii a musí být zapojená v síti, což je opravdu škoda. Oficiálně se tedy kamera dá použít prakticky jen uvnitř a jste omezení dosahem kabelu a rozmístěním zásuvek. Také mi trochu chybí klip na přicvaknutí k postýlce, využila bych ho víc než možnost přivrtat kamerku na zeď.

• automatické spárování
  • noční režim
  • dosah
  • ukolébavky
  • možnost na dítko mluvit skrz rodičovskou jednotku
  • Rodičovská jednotka se nabíjí ze sítě - žádné baterky
  • absence vhodného uchycení na postýlku
  • hlasitý zvuk při vypínání chůvy

Chůvičku máme doma již týden a jsem nadmíru spokojená. Obecně jsem k podobným zařízením spíše skeptická a nemám moc důvěru, vyzkoušela jsme jiné a byla jsem spíše zklamaná. Nicméně tato chůvička je opravdu něco jiného.
Příjemné překvapení je už první zapnutí, kdy nemusíte nic složitě nastavovat. Chůva se s kamerou automaticky spáruje a vlastně ihned je připravena k použití.
Dosah je super, v domácnosti absolutně bez problémů, test v okolí domu proběhl také skvěle, ani jednou mi signál nevypadl.¨
Skvělá je funkce, kdy můžete na miminko mluvit a uklidňovat ho, než přijdete, zároveň je skvělá možnost přehrávat ukolébavky a zapnout miminku světýlko, které je součástí kamery. Skvělá věc pro drobečky, kteří se ve tmě bojí.
Obraz je více než dostačující, poznáte, že miminko dýchá, což byl jeden z mých požadavků :D. Noční režim také super.
Obecně bych chůvičku určitě doporučila každé mamince, která se cítí nesvá, když nemá miminko na očích.
Vidím zde pouze dvě nevýhody, první je absence nějaké spony, kterou by šla kamera připevnit na postýlku (bylo by to super i třeba na kočárek!) a druhá je hlasité pípnutí při vypínání, na které musíte myslet, abyste si miminko neprobudili :)

Přidáno: 25. května 2023

• Digitální přenos zajišťuje čistý zvuk a nesnadnou odposlouchovatelnost;
  • projekci, ukolébavky i světýlko lze zapínat na dálku;
  • spolehlivě ukazuje, že je v dosahu;
  • obě jednotky jsou dodány s adaptérem, ale lze je napájet i z baterií, součástí balení jsou dobíjecí baterie k rodičovské jednotce;
  • volba sensitivity detekce;
  • spolehlivá detekce pláče;
  • užitečná funkce měření teploty v místnosti s možností nastavení upozornění při změně teploty;
  • možnost oboustranné komunikace;
  • snadný obrázkový návod
  • Není v češtině - AJ apod. nemusí každému vyhovovat;
  • není podrobný návod, ale obrázkový rychlonávod úplně stačí a šetří čas;
  • orientační světýlko je slabounké

Naše první chůvička, testovali jsme ji a jsme spokojeni, je spolehlivá, promyšlená a naší malé se líbí projekce i ukolébavky. Tyto funkce (i světýlko) lze zapnout na dálku, je možnost na miminko promluvit, je vidět teplota v místnosti a lze nastavit upozornění při změně teploty i sensitivitu detekce pláče. Díky chůvičce jsem v klidu, že malou uslyším, když je u nás návštěva, potřebuji pověsit prádlo na balkoně apod.

Přidáno: 25. května 2023

• Kvalitní, čistý obraz (i v noci)
  • Kvalitní přenos zvuku (obousměrný)
  • Jednoduché ovládání
  • Hlídání teploty
  • Dostatečná délka napájecího kabelu
  • Musí stát na stojánku, nebo být přivrtaná (nemožnost například jednoduše přiklapnout na postýlku)
  • Infračervené světlo pro noční režim „oslňuje“ jednotku monitoru dechu, která pak i v noci svítí naplno

Chůvička má velmi kvalitní a čistý obraz a to i v noci, kdy se sám zapne noční režim. Velikost displeje je dostatečná a dokonce disponuje možností přiblížení. Rovněž přenos zvuku je velmi dobrý a funguje obousměrně.
Noční režim využívá infračervené světlo, které „oslňuje“ jednotku monitoru dechu, která pak kvůli tomu i v noci svítí naplno. Není to samozřejmě chyba chůvičky, dělala by to i jiná, přesto je dobré s tím počítat.
Ovládání chůvičky je snadné (i přes absenci českého jazyka) a po zapnutí se rodičovská a dětská jednotka spárují v podstatě ihned.
Hlavní nevýhodou je absence možnosti nějakého jednoduchého přiklapnutí na dětskou postýlku. Jednotka je na stojánku, takže musí buď stát, nebo ji lze přivrtat na zeď (pak by ale nebylo úplně možné ji využít při cestování).
Příjemným bonusem je pak hlídání okolní teploty.

Přidáno: 25. května 2023

• Baterie do obou stanic, rodičovská dokonce dobíjí sama baterie ze sítě
  • Projektor
  • Pro malé miminko mi přijde nízká citlivost představovala bych si, abych mimo slyšela dříve
  • Na cestováníní letadlem s příručním zavazadlem jsou dost velké a těžké

Ráda bych se podělila o své zkušenosti s chůvičkami Philips Avent SCD735/52. Jako novopečená maminka jsem hledala spolehlivé chůvičky pro sledování mého osm týdnů starého miminka. Po testování bych je hodnotila jako 7/10, tedy jako dobré.

Jednou z výhod těchto chůviček je, že obě stanice fungují na baterie. To je skvělé při cestování, protože nemusím hledat zásuvku. Stačí mi koupit baterie, které napájejí rodičovskou stanici (2 baterie), jsou součástí balení, ovšem jsou vybité. Pro dětskou stanici potřebujete 4 baterie. Skvělé je, že když zapojíte zařízení do sítě dobíjíte baterie.

Chůvičky Philips Avent SCD735/52 jsou poměrně objemné, což je nevýhoda při cestování. Ve srovnání s použitím dvou telefonů a aplikace je přenosný mobil jednodušší a praktičtější. Oproti předchozí generaci Philips Avent mají tyto chůvičky skvělou funkcionalitu promítání hvězdiček na zeď, což je velké plus. Dokážu si představit, že v budoucnu využijeme chůvičku více, zejména až bude spát ve svém pokoji.

Na základě svých zkušeností bych tyto chůvičky doporučila zejména pro použití doma, pokud vaše dítě spí v jiné místnosti. Bohužel, nejsou příliš vhodné, pokud spí dítě v hlučném prostředí, protože velmi přenáší okolní zvuky. Na druhou stranu, při nižší citlivosti zaznamenávání zvuku se může stát, že zvuky dítěte přenesou s určitým zpožděním, až když začne velmi plakat.

Během testování chůviček s mým osm týdnů starým miminkem jsem zjistila, že abych ho slyšela, musela jsem mít dětskou stanici umístěnou přímo u jeho hlavy. To mi osobně nepřipadalo příjemné a zároveň by se chůvička brzy nevešla do kočárku s dětským vozíkem.

Výběr chůviček závisí na vašich potřebách a očekáváních. Pokud hledáte chůvičky pro použití doma, tyto chůvičky jsou dostačující. Pokud však plánujete jejich použití v terénu, doporučuji zvážit možnost využití dvou telefonů a aplikace Chůvička 3G.

Přidáno: 25. května 2023

• čistý zvuk; projektor; melodie;ukazatel teploty; tvar dětské jednotky; možnost ovládání z rodičovské jednotky
  • delší nabíjení rodičovské jednotky

Pořídili jsme si tuto úžasnou dětskou chůvičku, která nás uchvátila svým čistým zvukem, krásnou barevnou projekcí a uklidňující hudbou. To vše se dá zapnout i na dálku, z rodičovské jednotky. Jednotka zobrazuje i teplotu v místnosti, kde se nachází dětská chůvička. Významným kladem shledávám i tvar dětské jednotky, který umožňuje vypnutí/zapnutí prstem u nohy (což oceňujeme hlavně ve chvíli, kdy máme dcerku v náručí a nemusíme se s ní pracně ohýbat, abychom chůvičku vypnuli)..

Philips AVENT Baby DECT monitor SCD502/26

Philips AVENT Baby DECT monitor SCD502/26

• Dostacujici

Přidáno: 24. května 2023

• Jednoduché a intuitivní ovládání.
  • Kompaktní rozměr, dá se používat nejen doma, ale i na dovolené.
  • Rychlé navázání spojení mezi rodičovskou a dětskou jednotkou.
  • Obousměrná hlasová komunikace, můžete na dítě mluvit i když nejste v místnosti.
  • Chůvička má krásný čistý zvuk.
  • Promítání barevných vzorů na strop a přehrávání uklidňujících ukolébavek se dá pustit najednou, přičemž jak na dětské, tak i na rodičkovské jednotce.
  • Technologie DECT, díky které chůvička poskytuje bezpečné a soukromé připojení a zaručuje nulové rušení od jakýchkoliv dalších vysílacích přístrojů.
  • Ůspora energie v režimu Smart ECO pro minimální přenos zvuku a prodloužení výdrže baterie.
  • Dálkové ovládání chůvičky s dosahem uvnitř až 50 m, venku - až 330 m.

Dětská chůvička DECT Philips Avent SCD735/52 splnila očekávání.
Tento výrobek má spoustu užitečných funkcí, jako například: přehrávání ukolébavek, projektor, snímač pokojové teploty, časovač krmení, kontrolku spojení.
Jsem spokojená s kvalitou výrobku, chůvička má citlivý mikrofon, je slyšet každý zvuk v místnosti.
Syn se rád dívá na promítání barevných vzorů na strop a krásně usíná při poslechu ukolébavek, u kterých se dá nastavit časovač až na 20 minut.
Měkké noční světlo vytváří uklidňující atmosféru a neruší při spaní.
Tento výrobek je skvělým pomocníkem na každý den, mohu jen doporučit.

• Kvalitní obraz
  • Snadné ovládání
  • Dosah
  • ECO mode
  • Nutnost stálého připojení kamery do zásuvky

Z této chůvičky jsme nadšeni, chtěli jsem kvalitní video chůvičku a tato splňuje všechny naše požadavky. Má velmi hezký, kvalitní obraz, pro nás naprosto dostačující dosah ( přes 70m2 byt, z toho ložnice na druhé straně od obývacího pokoje či kuchyně ode využíváme nejvíce) a co je hlavni, naprosto jednoduché a srozumitelné ovládaní (pokud bude hlídat třeba babička velmi snadno to zvládne). Také oceňuji nastaveni hlasitosti a moznost na miminko skrze chůvičku mluvit. Tuto chůvičku vřele doporučuji všem rodičům a především těm náročnějším - pro úzkostlivější maminky, i přes všechny monitory dechu, na obrazu jde hezky rozpoznat ze se miminku hybe hrudníček.

Přidáno: 24. května 2023

• Rodičovská i dětská jednotka na baterie
  • Velký dosah
  • Čistý zvuk
  • Možnost mluvit do chůvičky
  • Příjemné ukolébavky - možnost spustit je z rodičovské jednotky
  • Ukazuje teplotu v místnosti
  • Vibrační a světelné upozornění na pláč
  • Projekce oblohy
  • Hůře se rozdělává kryt na baterie u rodičovské jednotky

Skvělá chůvička! Vyzkoušela jsem hodně chůviček, ale tahle je zatím bezkonkurenčně nejlepší. Nejvíc oceňuji dosah a možnost napájení obou jednotek na baterie, protože nemusím na zahradě a na návštěvách hledat zásuvky, když mi miminko spí v kočárku. Projekce oblohy ho večer dokáže uklidit i když pláče. Taky mi můžu na dálku zapnout ukolébavky, které jsou příjemné a nevtíravé. Rozhodně stojí za investici, velká spokojenost.

Lucy30 Lucy30

• kvalitní obraz i zvuk
  • noční světlo
  • dostačující rozsah signálu doma i na zahradě
  • ukolébavky
  • možnost ECO modu k ušetření baterie
  • automatický noční režim
  • hlasité pípnutí při vypínání rodičovské jednotky
  • kamera musí být stále napojena na kabel

S chůvičkou jsem velice spokojena. Oceňuji ničím nerušený přenos signálu a jeho kvalitu. Využili jsme také možnosti ukolébavek pro miminko, které lze spustit i přes rodičovskou jednotku na dálku. Pro hlídání lze nastavit hned několik módů - pouze zvuk, ECO, video. Kamera se také automaticky přepne při minimálním osvětlení do nočního režimu
Koupi tohoto produktu vřele doporučuji.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25